ALİAĞA BELEDİYESİ DEPREMZEDELERİN YANINDA


ALİAĞA BELEDİYESİ DEPREMZEDELERİN YANINDA
Aliağa Belediyesi, Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremin ardından depremzedelerin yaralarını sarmak için çalışma başlattı.
Aliağa Belediyesi, Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrasında mağduriyet yaşayan vatandaşlar için harekete geçti. Aliağa Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı çalışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, dernekler ve sivil toplum kuruluşları; battaniye, kışlık kıyafet, ısıtıcı, çocuk maması ve her türlü kuru gıda bağışlarını Aliağa Kapalı Pazar Yerinde bulunan Aliağa Belediyesi Sosyal Market’e yapabilecek.
Aliağa Belediyesi Sosyal Market, Aliağalı vatandaşların depremzedeler için yapabilecekleri bağışlar için cumartesi ve pazar günü 08.30 ile 20.00 saatleri arasında hizmet verecek. Aliağa Belediyesi Zabıta ekipleri de 153 Hilal Masa aracılığı ile talepte bulunulması halinde bağış malzemelerini vatandaşların evlerinden alacak. Sosyal markette toplanan bağış malzemeleri pazartesi günü deprem bölgelerine ulaştırılacak.
Aliağa Belediyesi, öte yandan deprem bölgesinde kurtarma ve yardım faaliyetlerini sürdüren AFAD ve Türk Kızılayı ile de iletişim halinde bulunarak bölgedeki ihtiyaçlar konusunda sürekli bilgi alış verişinde bulunuyor.
Blogger tarafından desteklenmektedir.