ALİAĞA'DA SOSYAL YAŞAM CANLANACAK. ÇOK AMAÇLI KOMPLEKS TAMAMLANIYOR

ALİAĞA, YENİ SOSYAL YAŞAM TESİSİNE KAVUŞUYOR

ALİAĞA BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN ÇOK AMAÇLI SOSYAL KOMPLEKSİN YÜZDE 67’Sİ TAMAMLANDI

ALİAĞA’DA SOSYAL YAŞAM CANLANACAK. ÇOK AMAÇLI KOMPLEKS TAMAMLANIYOR

ALİAĞA’DA HAYAT DAHA RENKLİ OLACAK

FOTOĞRAFLI

ALİAĞA BELEDİYESİ
ALİAĞA- İZMİR (16.05.2013)- İzmir’in Aliağa ilçesinde sosyal yaşam Aliağa Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Çok Amaçlı Sosyal Kompleks ile canlanacak. Aliağa Belediyesi tarafından yıkılan eski düğün salonu yerine yapılan ve Geçtiğimiz Kasım ayında temeli atılan tesisin yüzde 67’si tamamlandı. İş bitirme Sözleşme süresi 12 ay olan tesis, planlanandan önce 10 ayda tamamlanacak. Tesisin Eylül ayında hizmete girmesi bekleniyor. Aliağa Belediye başkanı Turgut Oğuz, Aliağa’ya uzun yıllar hizmet verecek projeler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “eski düğün salonu yerine Aliağa’ya çok uzun yıllar hizmet edecek, sosyal hayatı canlandıracak çok modern, her ayrıntısı düşünülmüş bir kompleks kazandırıyoruz” dedi.

ALİAĞA’DA SOSYAL YAŞAM CANLANACAK
Aliağa Belediyesi’nin; içinde bin 500 kişilik düğün salonu,, 200 kişilik üç boyutlu sinema salonu, Restoran, Teras Cafe, Bowling ve oyun salonu ile çocuk oyun alanlarının yer alacağı çok amaçlı sosyal kompleks projesi inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Projenin kaba inşaatı tamamlandı. İnşaatın sıva, alçı sıva işleri bitti. Tuvaletlerin seramik çalışmaları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Yüklenici firma yetkilileri Halen süren cephe giydirme sistemleri montaj çalışmalarının 1 ay içinde tamamlanacağını belirtiyor.

PROJE, PLANLANANDAN HIZLI SÜRÜYOR
Hummalı bir çalışmanın sürdüğü Aliağa Belediyesi Çok Amaçlı Sosyal Komplekste gelecek ay alüminyum asma tavan sistemleri montajları başlayacak. Tavan çalışmalarının da kısa sürede bitmesiyle zemin yapılacak. Çalışmalar kapsamında 200 kişilik üç boyutlu sinema salonunun ve Bowling salonunun detaylı iç düzenleme çalışmaları başlayacak. 

BAŞKAN TURGUT OĞUZ: ALİAĞA’NIN EKSİKLİKLERİNİ GİDERİYORUZ”
Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, proje alanına giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Aliağa’nın çok hızlı büyüdüğünü ifade ederek, “Aliağa’nın nüfusu hızlı artıyor. Kentimizde büyük bir değişim yaşıyoruz. Aliağa’ya gelecek 30 yıl hizmet verecek altyapıyı kazandırıyoruz. İçme suyu hatlarının değiştirilmesi, dere ıslahları, cadde ve yolların düzenlenmesi, Çok amaçlı Sosyal kompleks projesi, Yeni mahalle Düğün salonu projesi.. tüm bunlar Aliağa’nın değişimine, sosyal hayatın ihtiyaçlarını karşılamaya dönük çalışmalarımız” dedi.
Çok amaçlı sosyal kompleks projesinin yüzde 67’sinin tamamlandığını kaydeden Başkan Oğuz, “Aliağa’ya her yarıntısı düşünülmüş, sosyal yaşamı hareketlendirecek, gençlerimizin beklentilerini karşılayacak, düğünden, eğlenceye, kültür-sanattan çocuk aktivitelerine kadar her türlü etkinliğin gerçekleştirileceği bir tesisi hızla tamamlıyoruz. Aliağamıza hayırlı olsun” dedi. --
ALİ OSMAN KARATEKİN
Basın Müşaviri
GSM: 0530 383 4141

ALİAĞA BELEDİYESİ 
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklâl Caddesi No:66 35800 Aliağa- İzmir TR
Tel: +90 232 616 1980-81 Dahili: 334  Fax: +90 232 616 3719
** Aliağa Belediyesi'nden e-posta almak istemiyorsanız lütfen bu maili, konu bölümüne "mail istemiyorum" yazarak yanıtlayınız.